Alates  2018 aasta kevadest on meie toodang ka Presidendi hoovis. Fotode autor Kristjan Holm..................................................................................................................................................................................................................................... Meemeister OÜ valmistab mesindusinventari.
Valmistamise kogemust 9 aastat.  Eestis kasutavad seda inventari sajad mesinikud praeguseks hetkeks juba. Vähesel määral ka Soomes. Valikus erinevad raamimõõdud.
Kasutatud puitmaterjal on lõigatud toorest palgist, kuivatatud, tehase toodang. Korralik metsakuiv on küll ka hea materjal, aga välistingimustes ei pea kindlasti niikaua vastu kui toorest palgist lõigatud.
Veekindel vineer on ka pealtnäha ühesugune, tegelikkuses on esimese sordi vineer palju tihedam ja vastupidavam, tunneb ära ka kaalu järgi, raskem on. 
Kui  on plaanis tellida inventari, siis ära jäta seda viimasele hetkele kevadeks. Siis võib juhtuda, et ei saa  nii kiiresti kui vaja.
Olen ka ise mesinik, tänu sellele oskan vast paremini vastata küsimustele inventari kohta.
Vaata erinevate tarutüüpide alt omale sobiv. Alati võib helistada ja lisa küsida.
Valmistame ka eritellimusel tarusid / inventari.
Kõikidel toodetel on garantii !

Siinkohal mainiks ära asjad mida Meemeister OÜ on esimesena Eestis tegema/pakkuma hakkanud aja jooksul, järjekord on suvaline. Kindlasti on mõnda neist asjadest tehtud varem enda tarbeks kuskil, Eestis on väga palju asjalikke isetegijaid. Iga asja väljamõtlemine vajab aega ja katsetamist, sellepärast ka  . . .  
Kui keegi loetelus olevaid asju müüb, siis on need "copypaste" siit !

       

¤ Veekindlast vineerist söödanõule pleksklaasist kate ( veekindlast vineerist ribaga).
¤ Süvistatud võrguavad tarupõhjadel olevatele tuulutusavadele.
¤ Kalasaba tapiga täispuidust korpused.
¤ Suure võrkpõhjaga ja sahtliga varroalesta monitoorimise põhi.
¤ Freesitud kärjekujuga korpused.
¤ Transpordikast milles raamid ei liigu.
¤ Eesti täisraamile täispuidust korpused 3 lauaga, kruvidega , konkspeitli koha tekitamine täispuidust korpustele.