Alates  2018 aasta kevadest on meie toodang ka Kadriorus. Fotode autor Kristjan Holm..................................................................................................................................................................................................................................... Meemeister OÜ valmistab mesindusinventari.
Valmistamise kogemust 9 aastat.  Eestis kasutavad seda inventari sajad mesinikud praeguseks hetkeks juba. Vähesel määral ka Soomes. Valikus erinevad raamimõõdud.
Kasutatud puitmaterjal on lõigatud toorest palgist, kuivatatud, tehase toodang. Korralik metsakuiv on küll ka hea materjal, aga välistingimustes ei pea kindlasti niikaua vastu kui toorest palgist lõigatud ja kuivatis käinud materjal.
Veekindel vineer on ka pealtnäha ühesugune, tegelikkuses on esimese sordi vineer palju tihedam ja vastupidavam, tunneb ära ka kaalu järgi, raskem on. 
Kui  on plaanis tellida inventari, siis ära jäta seda viimasele hetkele kevadeks. Siis võib juhtuda, et ei saa  nii kiiresti kui vaja.
Olen ka ise mesinik, tänu sellele oskan vast paremini vastata küsimustele inventari kohta.
Saab tulla eelnevalt tutvuma erinevate võimalustega.
Vaata erinevate tarutüüpide alt omale sobiv. Alati võib helistada ja lisa küsida.
Valmistame ka eritellimusel tarusid / inventari.
Kõikidel toodetel on garantii !